ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

25002143 (25005) LLEIDA Escola Ginesta C. de les Escoles, 2 (Secà de Sant Pere) - 973 236 497

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

---------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

---------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

---

---------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- BC,MG PP Fase d'elecció PRI
2 --- CG,D PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
3 --- RA,R PP Fase d'elecció PEF
4 --- SM,M PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF
5 --- SD,R CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PMU

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

VS,A - esp:031 def. anterior 25005016 esp:031
AS,E - esp:035 def. anterior 25000857 esp:035

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

CV,S - esp:034 --- marxa a:25008893 esp:038
PS,AB - esp:035 --- marxa a:25009034 esp:035

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- CG,D PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PRI
2 --- CA,LM PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PEF
3 --- LG,M CS Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. PMU
4 --- SP,T PP Fase 1.2.2: Proposta centres especial dific. INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- CG,D PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
2 --- CA,LM PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PEF
3 --- EM,L PP Fase d'elecció PRI
4 --- LG,M CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PMU
5 --- ML,FM CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
6 --- RM,MJ CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
7 --- SP,T PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

CA,LM PP Proposta PEF PEF - Educació primària, educaciófísica
EM,L PP Proposta PRI PRI - Educació primària
LG,M CS Elecció PMU PMU - Educació primària, música
ML,FM CS Proposta PRI PRI - Educació primària

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
32 - Educació primària, anglès - 0 - 1 - 1 = 0
34 - Educació primària, educació física - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

21 - IS, - esp:032
17 - CV,S - esp:034

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

CC,MG - esp:032 --- marxa a:25000468 esp:038
PP,M - esp:034 --- marxa a:25001096 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

ML,FM CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
MC,MI PP Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
RC,J CS Confirmació PEF PEF - Educació primària, educació física

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1920

PL1819

PL1718

PL1617

PL1516

Educació infantil 4
Educació primària 7
Llengua estrangera: anglès 1
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.5

PL1415

Educació infantil 4
Educació primària 7
Llengua estrangera: anglès 1
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-4Educació infantil--
PRI-8Educació primària--
PAN-1Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-1Pedagogia terapèutica--
RE-0.5Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 17.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.0.000.50.50
EES---.1.1.11111
INF---.4+14.33334
INF--PE.0-10.11110
PAN---.1-11+121112
PAN--PE.0.0-101110
PEF---.2.2.22222
PMU---.1.1.11111
PRI---.8+18-178889.5
PRI--PE.0-10.11110
RE---.0.5.0.5.0.50.50.6250.6250.625

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -1

Increment de plantilla 2011-2012 = -1

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 1

  e INF DD 3
  e INF PP 1
  e INF SU 1

  e PAN IN 1
  e PAN PP 1

  e PEF DD 1
  e PEF PP 1

  e PMU DD 1
  e PMU SU 1

  e PRI CS 3
  e PRI DD 5
  e PRI PP 1
  e PRI SU 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AAP 597 IN 1

   EES 597 DD 1

   PRI 597 CS 2
   PRI 597 DD 5
   PRI 597 PP 2

   INF 597 DD 3
   INF 597 PP 1

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 PP 1

   PEF 597 DD 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 DD 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

17/07/2019 16:56 (5117)