ustec

Llistats de centres

CENTRES DE PRIMÀRIA

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Barcelona llista
Ciutat Vella llista
Eixample llista
Sants - Montjuïc llista
Les Corts llista
Sarrià - Sant Gervasi llista
Gràcia llista
Horta - Guinardó llista
Nou Barris llista
Sant Andreu llista
Sant Martí llista

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista
Castellet i la Gornal llista
L'Hospitalet de Llobregat llista
Sant Adrià de Besòs llista
Sant Martí Sarroca llista
Sant Pere de Riudebitlles llista
Sant Sadurní d'Anoia llista
Santa Coloma de Gramenet llista
Sitges llista
Vilafranca del Penedès llista
Vilanova i la Geltrú llista

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

Castelldefels llista
Cornellà de Llobregat llista
El Prat de Llobregat llista
Esparreguera llista
Esplugues de Llobregat llista
Martorell llista
Molins de Rei llista
Sant Boi de Llobregat llista
Sant Feliu de Llobregat llista
Sant Vicenç dels Horts llista
Viladecans llista

Servei Territorial: 4 Valls Occidental

Barberà del Vallès llista
Castellar del Vallès llista
Cerdanyola del Vallès llista
Sabadell llista
Sant Cugat del Vallès llista
Santa Perpètua de Mogoda llista
Terrassa llista

Servei Territorial: 5 Maresme Valls Or.

Arenys de Mar llista
Calella llista
El Masnou llista
Granollers llista
Mataró llista
Mollet del Vallès llista
Sant Celoni llista
Vilassar de Mar llista

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

Bagà llista
Berga llista
Calaf llista
Capellades llista
Centelles llista
Gironella llista
Igualada llista
Manlleu llista
Manresa llista
Moià llista
Navès llista
Sallent llista
Sant Vicenç de Castellet llista
Solsona llista
Súria llista
Vic llista

Servei Territorial: 17 Girona

Amer llista
Arbúcies llista
Banyoles llista
Besalú llista
Blanes llista
Cadaqués llista
Camprodon llista
Cassà de la Selva llista
Celrà llista
Figueres llista
Girona llista
Hostalric llista
L'Escala llista
La Bisbal d'Empordà llista
La Jonquera llista
Olot llista
Palafrugell llista
Palamós llista
Puigcerdà llista
Ribes de Freser llista
Ripoll llista
Roses llista
Salt llista
Sant Feliu de Guíxols llista
Sant Joan de les Abadesses llista
Santa Coloma de Farners llista
Torroella de Montgrí llista

Servei Territorial: 25 Lleida

Agramunt llista
Albatàrrec llista
Alcarràs llista
Alcoletge llista
Alguaire llista
Almacelles llista
Almenar llista
Arbeca llista
Artesa de Lleida llista
Artesa de Segre llista
Balaguer llista
Bell-Lloc d'Urgell llista
Bellpuig llista
Bellver de Cerdanya llista
Camarasa llista
Cervera llista
Corbins llista
El Pont de Suert llista
Esterri d'Àneu llista
Guissona llista
Juncosa llista
Juneda llista
L'Albi llista
La Fuliola llista
La Granadella llista
La Pobla de Segur llista
La Seu d'Urgell llista
Les Borges Blanques llista
Lleida llista
Mollerussa llista
Oliana llista
Organyà llista
Ponts llista
Ribera d'Ondara llista
Serós llista
Sort llista
Tàrrega llista
Térmens llista
Tremp llista
Val d'Aran llista
Vallfogona de Balaguer llista
Verdú llista

Servei Territorial: 43 Tarragona

Alcover llista
Altafulla llista
Calafell llista
Cambrils llista
Capçanes llista
Constantí llista
Cornudella de Montsant llista
El Morell llista
El Pla de Santa Maria llista
El Vendrell llista
Falset llista
Gratallops llista
L'Arboç llista
L'Espluga de Francolí llista
La Bisbal de Falset llista
La Selva del Camp llista
Les Borges del Camp llista
Llorenç del Penedès llista
Mont-Roig del Camp llista
Montblanc llista
Montbrió del Camp llista
Reus llista
Riudoms llista
Santa Coloma de Queralt llista
Tarragona llista
Torredembarra llista
Valls llista
Vila-Rodona llista
Vila-Seca i Salou llista
Vilabella llista

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista
Amposta llista
Ascó llista
Batea llista
Deltebre llista
Flix llista
Gandesa llista
Horta de Sant Joan llista
L'Aldea llista
L'Ametlla de Mar llista
Móra d'Ebre llista
Móra la Nova llista
Roquetes llista
Sant Carles de la Ràpita llista
Sant Jaume d'Enveja llista
Santa Bàrbara llista
Tivenys llista
Tortosa llista
Ulldecona llista
Xerta llista

CENTRES DE SECUNDÀRIA

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Barcelona llista
Ciutat Vella llista
Eixample llista
Sants - Montjuïc llista
Les Corts llista
Sarrià - Sant Gervasi llista
Gràcia llista
Horta - Guinardó llista
Nou Barris llista
Sant Andreu llista
Sant Martí llista

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista
L'Hospitalet de Llobregat llista
Vilanova i la Geltrú llista

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

Cornellà de Llobregat llista
Martorell llista
Sant Vicenç dels Horts llista
Viladecans llista

Servei Territorial: 4 Valls Occidental

Cerdanyola del Vallès llista
Rubí llista
Sabadell llista
Terrassa llista

Servei Territorial: 5 Maresme Valls Or.

Granollers llista
Mataró llista
Mollet del Vallès llista
Pineda de Mar llista
Sant Celoni llista

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

Berga llista
Igualada llista
Manresa llista
Solsona llista
Vic llista

Servei Territorial: 17 Girona

Blanes llista
Figueres llista
Girona llista
Olot llista
Palafrugell llista
Sant Feliu de Guíxols llista
Santa Coloma de Farners llista

Servei Territorial: 25 Lleida

Artesa de Segre llista
Balaguer llista
El Pont de Suert llista
La Seu d'Urgell llista
Lleida llista
Mollerussa llista
Seròs llista
Sort llista
Tàrrega llista
Tremp llista
Vielha e Mijaran llista

Servei Territorial: 43 Tarragona

Cambrils llista
El Vendrell llista
Reus llista
Tarragona llista
Valls llista

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista
Amposta llista
Móra d'Ebre llista
Tortosa llista
 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

21/03/2019 22:29 (96)