Educació infantil 
Ordre: servei territorial, forma d'ocupació, fase i número interí si és el cas
Canvia ordre: (municipi, centre, forma d'ocupació) - (forma d'ocupació, fase, número interí) - (fase, forma d'ocupació, número interí)

1 - Benavent de Segrià Escola Sant Joan - HS,L - CS Fase d'elecció c - (st:25)
2 - Alfarràs Escola Pinyana - BP,MR - CS Fase d'elecció c - (st:25) CMC
3 - Alguaire Escola Teresa Bergadà - VH,S - CS Fase d'elecció c - (st:25)
4 - Bellpuig Escola Valeri Serra - HS,N - CS Fase d'elecció c - (st:25)
5 - La Vall de Boí Escola de La Vall de Boí - ZER Alta Ribagorça - CB,MM - CS Fase d'elecció c - (st:25)
6 - Lleida Escola Camps Elisis - AL,A - CS Fase d'elecció c - (st:25) CMC
7 - Lleida Escola Sant Jordi - RS,MC - CS Proposta càrrecs directius c - (st:25)
8 - Soses Escola Jaume Miret - CG,J - CS Proposta càrrecs directius c - (st:25)
9 - Montferrer i Castellbò Escola Rosa Campà - RB,N - CS Proposta càrrecs directius c - (st:25)
10 - Barbens Escola Sant Roc - ZER Riu Ondara - RP,A - CS Proposta càrrecs directius c - (st:25)
11 - Ponts Escola de Ponts - SR,I - CS Proposta càrrecs directius c - (st:25)
12 - Lleida Escola Joan Maragall - FS,E - CS Proposta centre màxima complexitat c - (st:25) CMC
13 - Lleida Escola Príncep de Viana - ZA,S - CS Proposta centre màxima complexitat c - (st:25) CMC
14 - Mollerussa Escola Mestre Ignasi Peraire - TT,L - CS Proposta centre màxima complexitat c - (st:25) CMC
15 - Ivars d'Urgell Escola Mare de Déu de l'Horta - MG,M - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
16 - Lleida Escola Frederic Godas - BG,L - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
17 - Lleida Escola El Vilot - ZER Ponent - SL,S - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
18 - Mollerussa Escola Pompeu Fabra - DP,T - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
19 - Lleida Escola Riu Segre - TB,N - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
20 - Balaguer Escola Mont-roig - GS,N - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
21 - La Seu d'Urgell Escola Mossèn Albert Vives - BA,G - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
22 - La Seu d'Urgell Escola Mossèn Albert Vives - BL,M - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
23 - La Seu d'Urgell Escola Mossèn Albert Vives - PP,M - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
24 - Camarasa Escola Dos Rius - ZER El Jonc - QC,M - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
25 - Lleida Escola Joc de la Bola - SB,T - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
26 - Guissona Escola Ramon Faus i Esteve - SV,M - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
27 - Albatàrrec Escola Sant Salvador - TC,N - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
28 - Castellnou de Seana Escola L'Estel - ZER Vent Serè - AT,M - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
29 - Alcarràs Escola Parc del Saladar - BM,A - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
30 - La Pobla de Segur Escola Els Raiers - FD,O - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
31 - Tàrrega Escola Jacint Verdaguer - RR,L - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
32 - Rosselló Escola La Rosella - RT,J - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
33 - Sort Escola Àngel Serafí i Casanovas - CA,N - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
34 - Lleida Escola Joc de la Bola - DB,V - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
35 - Sarroca de Lleida Escola La Roca - ZER L'Eral - PM,MM - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
36 - Lleida Escola Pràctiques II - GA,A - CS Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
37 - Lleida Escola Parc de l'Aigua - LP,R - CS Proposta lloc específic estructural c - (st:25) DIV
38 - Corbins Escola Alba - MM,M - CS Proposta lloc específic estructural c - (st:25) EGI
39 - Rosselló Escola La Rosella - VT,M - CS Proposta lloc específic estructural c - (st:25) EGI
40 - Lleida Escola Francesco Tonucci - PS,N - CS Proposta lloc específic estructural c - (st:25) IAN
41 - Agramunt Escola Macià-Companys - SS,MS - IN Adjudicació comarques c 00090 (st:25)
42 - Vinaixa Escola Sant Bonifaci - ZER Riu Set - FT,AM - IN Adjudicació comarques c 01043 (st:25)
43 - Prullans Escola El Puig - ZER Baridà-Batllia - SH,S - IN Adjudicació comarques c 07078 (st:25)
44 - Miralcamp Escola Sant Miquel - RR,N - IN Adjudicació comarques c 11117 (st:25) IAN
45 - Guissona Escola Ramon Faus i Esteve - BR,C - IN Adjudicació comarques c 20305 (st:25) IAN
46 - Guissona Escola Ramon Faus i Esteve - CS,M - IN Fase d'elecció c 00142 (st:25)
47 - Ponts Escola de Ponts - CV,TM - IN Fase d'elecció c 00301 (st:25)
48 - La Torre de Cabdella Escola La Vall Fosca - ZER Pallars Jussà - GG,J - IN Fase d'elecció c 02685 (st:25)
49 - Peramola Escola Sant Miquel - ZER Narieda - NY,MR - IN Fase d'elecció c 05795 (st:25)
50 - El Pont de Suert Escola Ribagorçana - PF,MJ - IN Fase d'elecció c 08089 (st:25)
51 - La Seu d'Urgell Escola Mossèn Albert Vives - BA,M - IN Fase d'elecció c 08706 (st:25)
52 - Lleida Escola Pràctiques II - FG,MP - IN Fase d'elecció c 08940 (st:25) IAN
53 - Alcoletge Escola Mare de Déu del Carme - CM,D - IN Fase d'elecció c 09790 (st:25) IAN
54 - Ribera d'Urgellet Escola Arnau Mir - ZER Urgellet - MP,M - IN Fase d'elecció c 10641 (st:25)
55 - La Seu d'Urgell Escola Pau Claris - LA,N - IN Fase d'elecció c 12135 (st:25)
56 - El Pont de Suert Escola Ribagorçana - SC,L - IN Fase d'elecció c 17291 (st:25)
57 - El Poal Escola El Roser - ZER Plaurcén - SC,M - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 01653 (st:25)
58 - Seròs Escola Miquel Baró Daban - DC,MI - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 02127 (st:25)
59 - Tàrrega Escola Àngel Guimerà - VG,MD - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 02459 (st:25)
60 - Alcoletge Escola Mare de Déu del Carme - VG,M - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 02984 (st:25)
61 - Montoliu de Lleida Escola Sant Isidre - ZER La Coma - BG,N - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 04157 (st:25)
62 - Bellcaire d'Urgell Escola Bonavista - SN,M - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 05374 (st:25)
63 - Linyola Escola El Sitjar - PR,S - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 10188 (st:25)
64 - Lleida Escola Sant Josep de Calassanç - GL,M - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 11062 (st:25) CMC
65 - Montellà i Martinet Escola Ridolaina - BB,B - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 11110 (st:25)
66 - Balaguer Escola Mont-roig - LS,P - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 13257 (st:25)
67 - Guimerà Escola de Guimerà - ZER Guicivervi - BA,M - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 13554 (st:25)
68 - Vilanova de la Barca Escola Mestral - ZER Argelaga - CS,N - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 18475 (st:25)
69 - Lleida Escola Príncep de Viana - RB,N - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 20894 (st:25) CMC
70 - Naut Aran Escola Loseron - ZER Val d'Aran - AZ,L - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 21015 (st:25)
71 - Montellà i Martinet Escola Pere Sarret - ZER Baridà-Batllia - MG,A - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 21281 (st:25)
72 - Les Avellanes i Santa Linya Escola de Les Avellanes - ZER Montsec - JC,E - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 21927 (st:25)
73 - Massalcoreig Escola de Massalcoreig - ZER L'Oliver - HR,M - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 22045 (st:25)
74 - Sant Ramon Escola Mare de Déu de la Mercè - PC,L - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 22113 (st:25)
75 - La Vall de Boí Escola de La Vall de Boí - ZER Alta Ribagorça - EC,A - IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 22493 (st:25)
76 - Isona i Conca Dellà Escola Aeso - ZER Pallars Jussà - CB,D - IN Proposta càrrecs directius c 00215 (st:25)
77 - Vilaller Escola Vidal i Abad - ZER Alta Ribagorça - EC,C - IN Proposta càrrecs directius c 07701 (st:25)
78 - Tremp Escola Valldeflors - BM,M - IN Proposta càrrecs directius c 08159 (st:25)
79 - Alfarràs Escola Pinyana - VC,S - IN Proposta centre màxima complexitat c 04079 (st:25) CMC
80 - Lleida Escola Joan XXIII - TS,A - IN Proposta centre màxima complexitat c 11665 (st:25) CMC
81 - Lleida Escola Santa Maria de Gardeny - RG,E - IN Proposta centre màxima complexitat c 12531 (st:25) CMC
82 - Mollerussa Escola Mestre Ignasi Peraire - FG,N - IN Proposta centre màxima complexitat c 12970 (st:25) CMC
83 - Lleida Institut Escola Torre Queralt - FP,M - IN Proposta centre màxima complexitat c 27374 (st:25) CMC
84 - Lleida Institut Escola Torre Queralt - GT,A - IN Proposta centre màxima complexitat c 27507 (st:25) CMC
85 - Lleida Institut Escola Torre Queralt - BN,I - IN Proposta centre màxima complexitat c 27739 (st:25) CMC
86 - Lleida Escola Magí Morera i Galícia - GG,G - IN Proposta centre màxima complexitat(0,5) c 09813 (st:25) CMC
87 - Isona i Conca Dellà Escola Aeso - ZER Pallars Jussà - OJ,MP - IN Proposta continuïtat interins c 00280 (st:25)
88 - Esterri d'Àneu Escola La Closa - MB,MT - IN Proposta continuïtat interins c 00344 (st:25)
89 - Torà Escola Sant Gil - GG,C - IN Proposta continuïtat interins c 02432 (st:25)
90 - Naut Aran Escola Ruda - ZER Val d'Aran - BR,N - IN Proposta continuïtat interins c 04066 (st:25)
91 - Vielha e Mijaran Escola Garona - PD,E - IN Proposta continuïtat interins c 05327 (st:25)
92 - Es Bòrdes Escola Casteth Leon - ZER Val d'Aran - LP,S - IN Proposta continuïtat interins c 05738 (st:25)
93 - La Pobla de Segur Escola Els Raiers - RC,C - IN Proposta continuïtat interins c 06294 (st:25)
94 - Les Borges Blanques Escola Joan XXIII - CR,M - IN Proposta continuïtat interins c 07304 (st:25)
95 - Sort Escola Àngel Serafí i Casanovas - SL,O - IN Proposta continuïtat interins c 07429 (st:25)
96 - La Seu d'Urgell Escola Castell-Ciutat - ZER Urgellet - JR,C - IN Proposta continuïtat interins c 07749 (st:25)
97 - La Granja d'Escarp Escola Sant Jaume - ZER L'Oliver - SR,M - IN Proposta continuïtat interins c 08939 (st:25)
98 - Oliana Escola Sant Jordi - BC,R - IN Proposta continuïtat interins c 09077 (st:25)
99 - Cervera Escola Mossèn Josep Arques - ML,M - IN Proposta continuïtat interins c 10682 (st:25)
100 - Les Borges Blanques Escola Joan XXIII - AS,N - IN Proposta continuïtat interins c 10792 (st:25)
101 - Esterri d'Àneu Escola La Closa - MM,M - IN Proposta continuïtat interins c 11968 (st:25)
102 - Guissona Escola Ramon Faus i Esteve - VM,M - IN Proposta continuïtat interins c 12328 (st:25)
103 - Guissona Escola Mestre Ramon Estadella i Torradeflot - UD,J - IN Proposta continuïtat interins c 13435 (st:25)
104 - Vielha e Mijaran Escola Garona - EP,M - IN Proposta continuïtat interins c 15195 (st:25)
105 - Les Escola Estudi Alejandro Casona - GM,N - IN Proposta continuïtat interins c 18499 (st:25)
106 - Guissona Escola Mestre Ramon Estadella i Torradeflot - PE,A - IN Proposta continuïtat interins c 32731 (st:25)
107 - Tàrrega Escola Jacint Verdaguer - PG,RM - IN Proposta continuïtat interins (0,5) c 01244 (st:25)
108 - Torre Escola El Roser - ZER Alt Segrià - FB,J - IN Proposta continuïtat interins (0,5) c 06216 (st:25)
109 - Anglesola Escola Santa Creu - SA,C - IN Proposta continuïtat interins (0,5) c 06630 (st:25)
110 - Alàs i Cerc Escola Sant Esteve - ZER Urgellet - PP,G - IN Proposta continuïtat interins (0,5) c 07578 (st:25)
111 - Castelldans Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó - SP,V - IN Proposta continuïtat interins (0,5) c 09964 (st:25)
112 - Rosselló Escola La Rosella - RV,N - IN Proposta continuïtat interins (0,5) c 20314 (st:25)
113 - Lleida Escola Joc de la Bola - LP,M - IN Proposta lloc específic estructural c 11151 (st:25) IAN
114 - Juneda Escola Manuel Ortiz i Castelló - SS,A - IN Proposta lloc específic estructural c 11730 (st:25) IAN
115 - Tàrrega Escola Àngel Guimerà - HA,M - IN Proposta lloc específic estructural c 22013 (st:25) IAN
116 - Montferrer i Castellbò Escola Rosa Campà - TC,M - IN Proposta lloc específic estructural c 28764 (st:25) EGI
117 - Linyola Escola El Sitjar - PA,M - IN Proposta lloc específic estructural c 32024 (st:25) IAN
118 - Balaguer Escola Àngel Guimerà - BM,V - PP Fase d'elecció c - (st:25) CMC
119 - Alcarràs Escola Parc del Saladar - VB,J - PP Fase d'elecció c - (st:25) EGI
120 - Balaguer Escola Gaspar de Portolà - HV,A - PP Fase d'elecció c - (st:25)
121 - Linyola Escola El Sitjar - CL,M - PP Fase d'elecció c - (st:25)
122 - Lleida Escola Ciutat Jardí - PG,C - PP Fase d'elecció c - (st:25)
123 - Llardecans Escola Arc d'Adà - ZER L'Oliver - PR,MR - PP Fase d'elecció c - (st:25)
124 - Alcarràs Escola Comtes de Torregrossa - MA,N - PP Fase d'elecció c - (st:25)
125 - Lleida Escola Camps Elisis - GH,M - PP Fase d'elecció c - (st:25) CMC
126 - Lleida Escola Joc de la Bola - GE,J - PP Fase d'elecció c 2019-2-00869 (st:25)
127 - Gimenells i el Pla de la Font Escola Sant Isidre - ZER Ponent - CP,A - PP Fase d'elecció c 2019-2-03498 (st:25)
128 - Mollerussa Escola Pompeu Fabra - DM,C - PP Fase d'elecció c 2019-3-00145 (st:25)
129 - Lleida Escola Països Catalans - RT,N - PP Fase d'elecció c 2019-3-00212 (st:25) EVP
130 - Lleida Escola Josep Mañé i Gavaldà - ZER Ponent - GR,S - PP Fase d'elecció c 2019-3-00243 (st:25)
131 - Mollerussa Escola Mestre Ignasi Peraire - SC,G - PP Fase d'elecció c 2019-3-00248 (st:25) CMC
132 - Lleida Escola Pardinyes - BM,A - PP Fase d'elecció c 2019-3-00278 (st:25) CMC
133 - Lleida Escola Pràctiques II - GL,C - PP Fase d'elecció c 2019-3-00295 (st:25)
134 - Organyà Escola Miret i Sans - ZER Narieda - FG,R - PP Fase d'elecció c 2019-3-00319 (st:25)
135 - Alfarràs Escola Pinyana - DT,C - PP Fase d'elecció c 2019-3-00389 (st:25) CMC
136 - Lleida Escola Pràctiques II - AH,A - PP Fase d'elecció c 2019-3-00402 (st:25) DIV
137 - Lleida Escola Joc de la Bola - IC,L - PP Fase d'elecció c 2019-3-00572 (st:25) EVP
138 - Algerri Escola Sant Blai - ZER Serra Llarga - MG,J - PP Fase d'elecció c 2019-3-00578 (st:25)
139 - La Fuliola Escola Guillem Isarn - MC,EI - PP Fase d'elecció c 2019-3-00603 (st:25)
140 - Mollerussa Escola Les Arrels - BL,B - PP Fase d'elecció c 2019-3-00782 (st:25)
141 - Torregrossa Escola La Bassa - VJ, - PP Fase d'elecció c 2019-3-00800 (st:25)
142 - Seròs Escola Miquel Baró Daban - LL,I - PP Fase d'elecció c 2019-3-01003 (st:25)
143 - Lleida Escola Príncep de Viana - CL,E - PP Fase d'elecció c 2019-3-01079 (st:25) CMC
144 - Lleida Escola Ciutat Jardí - MS,A - PP Fase d'elecció c 2019-3-01385 (st:25) IAN
145 - Torregrossa Escola La Bassa - SP,V - PP Fase d'elecció c 2019-3-01675 (st:25)
146 - Cervera Escola Jaume Balmes - TV,S - PP Fase d'elecció c 2019-3-01774 (st:25)
147 - Montferrer i Castellbò Escola Rosa Campà - GE,A - PP Fase d'elecció c 2019-3-01837 (st:25)
148 - Cervera Escola Jaume Balmes - VV,AM - PP Fase d'elecció c 2019-3-01848 (st:25)
149 - Cervera Escola Les Savines - AM,I - PP Fase d'elecció c 2019-3-01995 (st:25)
150 - Alcarràs Escola Comtes de Torregrossa - CN, - PP Proposta càrrecs directius c - (st:25)
151 - Lleida Escola La Mitjana - FM,S - PP Proposta càrrecs directius c - (st:25) EGI
152 - Mollerussa Escola Les Arrels - SD,P - PP Proposta càrrecs directius c 2019-3-00386 (st:25) IAN
153 - Torregrossa Escola La Bassa - SA,R - PP Proposta càrrecs directius c 2019-3-01056 (st:25)
154 - Les Borges Blanques Escola Joan XXIII - SM,V - PP Proposta càrrecs directius c 2019-3-01345 (st:25)
155 - Lleida Institut Escola Torre Queralt - VB,MM - PP Proposta centre màxima complexitat c - (st:25) CMC
156 - Aitona Escola Francesc Feliu - CR,S - PP Proposta centre màxima complexitat c - (st:25) CMC
157 - Mollerussa Escola Mestre Ignasi Peraire - BB,MP - PP Proposta centre màxima complexitat c - (st:25) CMC
158 - Lleida Escola Camps Elisis - FH,E - PP Proposta centre màxima complexitat c - (st:25) CMC
159 - Balaguer Escola Àngel Guimerà - SR,E - PP Proposta centre màxima complexitat c 2019-3-00685 (st:25) CMC
160 - Lleida Escola Magí Morera i Galícia - RP,M - PP Proposta centre màxima complexitat c 2019-3-01368 (st:25) CMC
161 - Balaguer Escola Àngel Guimerà - OV,MM - PP Proposta centre màxima complexitat c 2019-3-01762 (st:25) CMC
162 - Golmés Escola Francesc Arenes - TA,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
163 - Lleida Escola Riu Segre - CG,V - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
164 - Lleida Escola Riu Segre - RL,AR - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
165 - Mollerussa Escola Les Arrels - MB,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
166 - Almacelles Escola Antònia Simó Arnó - TB,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
167 - Almenar Escola d'Almenar - GS,N - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
168 - Vallfogona de Balaguer Escola Salvador Espriu - CM,I - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
169 - Vallfogona de Balaguer Escola Salvador Espriu - PC,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
170 - Tàrrega Escola Maria-Mercè Marçal - BG,A - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
171 - Tàrrega Escola Maria-Mercè Marçal - SB,N - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
172 - Tàrrega Escola Maria-Mercè Marçal - VG,A - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
173 - Lleida Escola Ciutat Jardí - MJ,N - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
174 - Lleida Escola Ciutat Jardí - MT,V - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
175 - Maials Escola Otogesa - ZER L'Oliver - FB,C - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
176 - Alcoletge Escola Mare de Déu del Carme - EG,N - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
177 - Soses Escola Jaume Miret - SG,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
178 - Alcarràs Escola Parc del Saladar - MB,L - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
179 - Lleida Escola Parc de l'Aigua - LP,O - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
180 - Artesa de Segre Escola Els Planells - NR,C - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
181 - Lleida Escola de Pràctiques I - GT,E - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
182 - Lleida Escola de Pràctiques I - GC,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
183 - Corbins Escola Alba - CO,MA - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
184 - Alpicat Escola Doctor Serés - GC,C - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
185 - Alpicat Escola Doctor Serés - RG,N - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
186 - Rosselló Escola La Rosella - GH,G - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
187 - Rosselló Escola La Rosella - ST,J - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
188 - Bell Escola Ramon Farrerons - MP,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
189 - Alcarràs Escola Comtes de Torregrossa - RG,E - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
190 - Lleida Escola Francesco Tonucci - VF,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
191 - Vilanova de Segrià Escola de Vilanova de Segrià - ZER Alt Segrià - BP,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
192 - Lleida Escola Pràctiques II - OG,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c - (st:25)
193 - Vallfogona de Balaguer Escola Salvador Espriu - OQ,M - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-00811 (st:25)
194 - Almenar Escola d'Almenar - GC,C - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-00880 (st:25)
195 - La Seu d'Urgell Escola Pau Claris - MA,A - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-00898 (st:25)
196 - Lleida Escola La Mitjana - PC,S - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-01007 (st:25)
197 - Tàrrega Escola Jacint Verdaguer - BA,C - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-01020 (st:25)
198 - Vielha e Mijaran Escola Garona - CP,N - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-01168 (st:25)
199 - Lleida Escola Enric Farreny - VC,S - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-01673 (st:25)
200 - Les Borges Blanques Escola Joan XXIII - CA,E - PP Proposta continuïtat funcionaris c 2019-3-03040 (st:25)
201 - Lleida Escola Frederic Godas - VR,M - PP Proposta lloc específic estructural c - (st:25) EGI
202 - Alcoletge Escola Mare de Déu del Carme - TC,O - PP Proposta lloc específic estructural c - (st:25) DIV
203 - Balaguer Escola La Noguera - PT,A - PP Proposta lloc específic estructural c - (st:25) LBI
204 - Torrefarrera Escola la Creu - PO,J - PP Proposta lloc específic estructural c - (st:25) IAN
205 - Vilanova de Bellpuig Escola Marinada - BV,M - PP Proposta lloc específic estructural c 2019-3-00147 (st:25) IAN
206 - Mollerussa Escola Mestre Ignasi Peraire - PA,M - PP Proposta lloc específic estructural c 2019-3-00172 (st:25) CMC IAN
207 - Corbins Escola Alba - FM,J - PP Proposta lloc específic estructural c 2019-3-00970 (st:25) IAN
208 - Lleida Escola Camps Elisis - CR,L - PP Proposta lloc específic estructural c 2019-3-01055 (st:25) CMC IAN
209 - Lleida Escola Parc de l'Aigua - FF,T - PP Proposta lloc específic estructural c 2019-3-01997 (st:25) IAN
210 - Balaguer Escola Gaspar de Portolà - MB,A - PS Fase d'elecció c - (st:25)
211 - Bellvís Escola Joaquim Palacín - BO,A - PS Fase d'elecció c - (st:25)
212 - Arbeca Escola Albirka - VB,M - PS Fase de confirmació c - (st:25)
213 - Lleida Escola Ciutat Jardí - AL,ME - PS Fase de confirmació c - (st:25)
214 - Alpicat Escola Doctor Serés - IO,M - PS Fase de confirmació c - (st:25)
215 - Balaguer Escola Mont-roig - CM,R - PS Proposta lloc específic estructural c - (st:25) EGI