USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català28/2

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

a
extra
retalladesdia

cap centre es tancaDEFENSEM LA LLENGUA: Manifest de Somescola FOTOS

TAULA RODONA: Parlem d'escola rural - Fotos

CONSELLERA RIGAU: RESIGNACIÓ O INSUBMISSIÓ?

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

Dilluns 10/2:

totmataro: En la mort de Jordi Canal

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics :: Horaris

Borsa Personal Laboral:Llistes definitives

a b c
imatge

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatComarquesVallèsOccMaresmeLleidaTarragonaCentralGironaBaixT.Ebre
DATA: 28/0228/0228/0228/0228/0228/0228/0228/0228/0228/02
P EES 22.284 s:-17.103 s:-48.939 s:-48.027 s:-18.720 s:-
P INF 19.840 s:-44.931 s:-16.455 s:-14.962 s:-20.012 s:-10.218 s:-16.953 s:-46.232 s:-45.819 s:-
P PAN No hi h s:30.307No hi h s:42.56450.186 s:-16.928 s:-45.922 s:-No hi h s:16.881
P PEF 17.583 s:-18.374 s:-
P PMU 22.303 s:-21.653 s:-45.174 s:-52.146 s:-7.648 s:-
P PRI 17.689 s:-21.601 s:-17.172 s:-21.968 s:-10.194 s:-18.575 s:-20.098 s:-41.669 s:-42.471 s:-
S 138 20.025
S 501 43.573
S 507 19.914
S 508 12.291
S 525 18.158
S 606 46.887
S 620 41.432
S 622 22.04141.315
S 623 10.939
S AN 30.08043.5629.65342.13515.78921.95815.428
S CLA 4.816
S CN 41.36121.81621.45241.17242.008
S DI 15.84516.64319.59017.834
S EF 18.63815.461
S FI 14.82211.522
S FQ 20.49216.078
S FR 16.436
S GE 12.51113.18316.3669.75716.309
S LC 44.19221.29145.5455.21612.227
S LE 3.8069.018
S MA 41.30342.95816.71044.653
S MU 15.8926.200
S PSI 16.92511.67312.767
S TEC 20.726

snormativa