USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català11/3

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

retalladesdia

CONSELLERA RIGAU: RESIGNACIÓ O INSUBMISSIÓ?extra

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

DEFENSEM LA LLENGUA: Manifest de Somescola FOTOS

TAULA RODONA: Parlem d'escola rural - Fotos

Dilluns 10/2:

totmataro: En la mort de Jordi Canal

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics :: Horaris

Borsa Personal Laboral:Llistes definitives

a b c
imatge

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatComarquesVallèsOccCentralTarragonaBaixMaresmeGironaT.EbreLleida
DATA: 11/0311/0311/0311/0311/0311/0311/0311/0311/0311/03
P ALL 9.814 s:-
P EES 20.252 s:-50.180 s:-50.004 s:-46.263 s:-47.902 s:-50.775 s:-51.319 s:-
P INF 17.143 s:-16.891 s:-21.738 s:-21.023 s:-14.283 s:-45.905 s:-6.519 s:-15.008 s:-19.447 s:-
P PAN 19.691 s:47.19650.549 s:-No hi h s:45.442No hi h s:10.825
P PEF 10.950 s:-15.131 s:-18.255 s:-14.141 s:-15.614 s:-
P PMU 22.171 s:-49.940 s:-49.500 s:-19.450 s:-18.664 s:-
P PRI 16.777 s:-17.278 s:-20.559 s:-20.363 s:-8.364 s:-20.352 s:-21.022 s:-43.927 s:-12.465 s:-
S 193 10.198
S 511 45.547
S 524 43.825
S 525 20.963
S 620 41.924
S 622 40.756
S 623 43.883
S 627 21.55548.800
S AN 44.83213.75646.656
S CLA 18.542
S CN 41.85421.42022.194
S DI 17.190
S EF 13.182
S FI 18.23613.642
S FQ 13.21040.53942.750
S GE 15.93116.34416.36613.26511.67516.32013.88315.438
S LC 8.24212.22721.999
S LE 17.63113.5576.466
S MA 43.33844.857
S MU 14.69717.560
S PSI 14.7236.72316.279
S TEC 17.71841.52844.823

normativa