USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català14/3

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

retalladesdia

CONSELLERA RIGAU: RESIGNACIÓ O INSUBMISSIÓ?

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

DEFENSEM LA LLENGUA: Manifest de Somescola FOTOS

TAULA RODONA: Parlem d'escola rural - Fotos

Dilluns 10/2:

totmataro: En la mort de Jordi Canal

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics :: Horaris

Borsa Personal Laboral:Llistes definitives

a b c
imatge

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatVallèsOccComarquesBaixMaresmeCentralGironaLleidaTarragonaT.Ebre
DATA: 14/0314/0314/0314/0314/0314/0314/0314/0314/0314/03
P ALL 22.284 s:-21.832 s:-
P EES 45.490 s:-20.446 s:-46.102 s:-51.408 s:-44.206 s:-18.179 s:-
P INF 20.034 s:-8.711 s:-44.359 s:-18.692 s:-20.333 s:-16.517 s:-19.809 s:-14.531 s:-15.565 s:-
P PAN 19.467 s:40.01750.813 s:47.328No hi h s:47.38250.558 s:40.84218.396 s:14.965No hi h s:17.81814.636 s:-19.523 s:-
P PEF 21.464 s:-20.522 s:-22.011 s:-21.635 s:-45.031 s:-19.092 s:-
P PMU 49.940 s:-20.472 s:-51.156 s:18.44451.266 s:-17.896 s:-
P PRI 20.045 s:-45.428 s:-16.448 s:-43.935 s:-22.217 s:-17.249 s:-45.377 s:-11.136 s:-18.787 s:-12.836 s:-
S 501 41.35341.466
S 504 42.240
S 505 16.57210.86513.977
S 506 22.015
S 507 50.474
S 508 12.38114.020
S 602 49.485
S 606 19.63818.863
S 609 46.380
S 620 41.92641.645
S 627
S AN 21.64844.15915.95714.94112.112
S CLA 1.624
S CN 42.29842.78817.733
S DI 19.2414.23918.557
S ECO 40.13343.455
S EF 19.30917.41020.490
S FI 11.887
S FQ 41.57444.94920.36540.929
S FR 20.37519.568
S GE 14.7262.22816.33515.75813.19012.273
S LC 43.38314.6278.64330.26419.82517.703
S LE 20.55412.54618.32017.45519.175
S MA 43.53714.42044.3003.43416.994
S PSI 11.36117.50011.63117.862
S TEC 18.80641.05815.35113.14820.412

normativa