USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català18/3

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

Darrer dia de nomenaments 2n trimestre 4 d'abril

retalladesdia

CONSELLERA RIGAU: RESIGNACIÓ O INSUBMISSIÓ?

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

DEFENSEM LA LLENGUA: Manifest de Somescola FOTOS

TAULA RODONA: Parlem d'escola rural - Fotos

Dilluns 10/2:

totmataro: En la mort de Jordi Canal

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics :: Horaris

Borsa Personal Laboral:Llistes definitives

a b c
imatge

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatComarquesVallèsOccMaresmeGironaBaixLleidaCentralTarragonaT.Ebre
DATA: 18/0318/0318/0318/0318/0318/0318/0318/0318/0318/03
P EES 12.126 s:-20.998 s:-16.645 s:-48.554 s:-No hi h s:-14.053 s:-5.072 s:-20.237 s:-
P INF 16.240 s:-11.597 s:-46.231 s:-21.347 s:-19.466 s:-13.060 s:-15.822 s:-20.937 s:-13.040 s:-
P PAN 17.205 s:-No hi h s:47.84019.691 s:-51.317 s:-No hi h s:19.346
P PEF No hi h s:-
P PMU 11.956 s:-19.658 s:-48.769 s:-
P PRI 20.053 s:-20.957 s:-20.373 s:-13.604 s:-45.437 s:-18.301 s:-19.991 s:-19.450 s:-4.554 s:-
S 501 40.031
S 504 17.603
S 505 16.634
S 506 40.301
S 507 49.814
S 508 16.897
S 511 45.471
S 519 40.233
S 609 52.011
S 620 43.180
S 621 40.133
S 622 20.86240.677
S 623 21.274
S 627 49.186
S AN 11.93710.13715.32714.27149.643
S CLA 18418.542
S CN 9.89143.61116.33916.381
S DI 17.10518.6672.57917.834
S EF 21.24030.35610.92121.374
S FQ 46.70318.158
S FR 10.45916.125
S GE 16.88416.77412.273
S LC 11.11021.344
S LE 6.852
S MA 19.41430.24419.914
S MU 19.962
S PSI 19.732
S TEC 21.04941.68341.707

normativa