Moviments Socials

USTEC·STEs IAC

6/5

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

USTEC·STEs IAC Exigim la retirada del Decret de provisió i plantilles
COMUNICAT SOBRE EL NOU DECRET DE PROVISIÓ DE PLANTILLES DE LES JUNTES DE PERSONAL NO UNIVERSITARI (Ebre, Girona, Tarragona, BCN Comarques, Consorci, Catalunya Central)

retallades

dia

FORUM SOCIAL"Un altre món és possible i ja s'està construïnt"

USTEC-STEs, com a membre de la comissio promotora, participa en la presentació 'ILP "PER UNA NOVA LLEI D'EDUCACIÓ DE CATALUNYA"

Comunicat de premsa ----- FOTOS i Vídeos

diarieducacio: La Iniciativa Legislativa Popular per una nova llei d’educació comença a caminar

retalladesdia

Nou termini de canvi de dades de la borsa: del 24 al 31 de març. Darrer dia de nomenaments 2n trimestre 4 d'abril

Resum Mesa 12/03/2014 Calendari escolar - Estadis

retalladesdia

CONSELLERA RIGAU: RESIGNACIÓ O INSUBMISSIÓ?

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

DEFENSEM LA LLENGUA: Manifest de Somescola FOTOS

TAULA RODONA: Parlem d'escola rural - Fotos

Dilluns 10/2:

totmataro: En la mort de Jordi Canal

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics :: Horaris

Borsa Personal Laboral:Llistes definitives

a b c
imatge

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccMaresmeCentralLleidaGironaTarragonaT.Ebre
DATA: 06/0506/0506/0506/0506/0506/0506/0506/0506/0506/05
P EES 21.898 s:-50.212 s:-46.102 s:-12.842 s:-19.642 s:-
P INF 16.240 s:-21.387 s:-45.624 s:-17.072 s:-21.737 s:-14.817 s:-18.289 s:-19.466 s:-4.833 s:-
P PAN 20.873 s:-19.502 s:-61.635 s:-61.759 s:-60.152 s:-19.110 s:-
P PEF 14.398 s:-14.513 s:-13.733 s:-6.532 s:-16.542 s:-
P PFR 49.547 s:-
P PMU 48.106 s:-21.014 s:-21.545 s:-18.323 s:-49.967 s:-15.184 s:-
P PRI 17.794 s:-20.039 s:-20.204 s:-10.797 s:-14.856 s:-10.047 s:-12.336 s:-18.042 s:-3.127 s:-
S 193 47.51614.718
S 501 30.367
S 504 22.225
S 505 12.172
S 512 42.234
S 516 18.275
S 519 60.208
S 619 44.74220.384
S 621 16.467
S 622 13.652
S 625 16.60213.157
S 627 2.98845.064
S AL 18.885
S AN 15.92312.750
S CN 7.80219.68414.22718.029
S DI 4.6483.71818.915
S EF 14.40913.3537.23217.187
S FI 16.105
S FQ 46.91120.5917.38017.419
S FR 3.31518.11844.498
S GE 10.7989.478
S LC 5.12421.3419.70316.03013.8487.899
S LE 21.8849.01815.275
S MA 21.85942.77420.04744.83345.465
S MU 10.53911.850
S PSI 14.46911.60513.077
S TEC 17.73119.15518.158

normativa