ustectransparentmaresme valles oriental

Qui som? Coneix-nos...

Barcelona, Vallès Oriental i Maresme

Ramón Font Nuñez

ramon font
Portaveu nacional

portaveu@sindicat.net

 

twitter

Eli Pericas Taulats

elisabet pericas taulats ustec

Relacions sindicals

eli.pericas@sindicat.net.

twitter

Bet Pla

bet pla
Argentona, Cabrera de Mar, Mataró, Vilassar de Mar.
betpla@sindicat.net

 

Mar Pijuan


Calella, Fogars de la Selva, Palafolls, Pineda, Sant Cebrià de Vallalta, Sant Pol de Mar, Tordera.
mar.pijuan@sindicat.net

 

Coral Salgado

coral salgado ustec
Alella, Arenys de Mar, Arenys de Munt (CFA i Institut), Cabrils, Canet, Dosrius, El Masnou, Malgrat de Mar, Orrius, Premià de Dalt, Premià de Mar, St. Andreu de Llavaneres, Sant Vicenç de Montalt, Santa Susanna, Teià, Vilassar de Dalt.

coral@sindicat.net

Miquel Coll Ventura

miquel coll
La Llagosta, Les Franqueses del Vallès, Mollet del Vallès, Montmeló, Montornès del Vallès, Parets del Vallès, Sant Fost de Campsentelles.

miquel@sindicat.net

Rosa Sala Medina

rosa sala medina ustec
 
Arenys de Munt (escoles), Bigues i Riells, Caldes d'Estrac, Campins, Cànoves i Samalús, Cardedeu, Gualba, La Garriga, Llinars del Vallès, Montseny, Sant Antoni de Vilamajor, Sant Celoni, Sant Esteve de Palautordera, Sant Iscle de Vallalta, Sant Pere de Vilamajor, Santa Maria de Palautordera, Vallgorguina, Vilalba Sasserra.

rosasala@sindicat.cat

 

Arcadi Figueras Bañón*

arcadi figueras

Canovelles, Aiguafreda, Balenyà

arcadi@sindicat.net

Núria Ametller Viñamata

nuria ametller ustec
Caldes de Montbui, Granollers, La Roca del Vallès, L’Ametlla del Vallès, Lliçà d’Amunt, Lliçà de Vall, Martorelles, Santa Agnès de Malanyanes, Santa Eulàlia de Ronçana, Santa Maria de Martorelles, Sant Feliu de Codines, Vallromanes, Vilanova del Vallès.

nuriaametller@sindicat.net

Joaquim Font Margalef*


Montgat i Tiana.

joaquimfont@sindicat.net


 

 

 

 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

28/04/2020 15:37 (46)